عکس ها

محصولات ما

 

 

 

 

 

تولیدات گچ جنوب در تیپ های مختلف بر حسب کاربرد به صورتهای ذیل به بازا ر عرضه می گردند.

گچ زیرکار

این گچ جهت ضربی سقف ها و آسترکشی دیوارها در گیرش های مختلف و مناسب با خود و با استحکام استثنائی در دو نوع ذیل تولید می گردد :
گچ و خاک آماده کار
گچ معمولی
گچ نوع (1) جهت رفاه حال کاربران محصولات گچ جنوب برای اولین بار در ایران تولید گردید که نیاز به صرف هزینه و وقت جهت تدارک خاک و میکس آن با پودر گچ را از بین می برد و گچ نوع (2) خاص کاربرانی است که پودر گچ را به تنهایی بدون اختلاط با خاک استفاده می نمایند .

گچ خوشکار (گچ معمولی یا پودر)

این گچ با کیرش زود گیر و استحکام استثنایی برای ضربی سقفها و آسترکشی دیوار ها به کار می رود و در واقع بنا ها و کارگران ساختمانی سریعتر و راحت تر از این محصول استفاده می کنند.

گچ عاج (گچ سفید کاری یا میکرونیزه)

گچ عاج با دانه بندی و خواص فیزیکی و شیمیایی مخصوص ، به رنگ سفید تولید می شود که دیر گیر بوده و با استاندارهای بین المللی مطابقت دارد ، این نوع گچ میکرونیزه با تجهیزات مدرن کارخانه گچ جنوب تولید می شود و برای مصارف سفید کاری و گچ بری و پزشکی و مجسمه سازی و تولید گچ تحریر بکار می رود.

دیواره (دیوارکهای پیش ساخته گچی)

بلوکه های گچی شرکت گچ جنوب با نام دیواره تولید می گردد دیواره به مراتب سبکتر ، ارزانتر و در عین خال مقاومتر و مستحکمتر از دیوار آجری  cm 10  می باشد امتیاز های فراوان دیواره که با استانداردهای بین المللی تولیدی گردد آن را مناسبترین جایگزین دیوارهای ساختمانی نموده است این محصول با ابعاد 50*5/66*8 سانتی متر و وزن تقریبی kg 21 تولید می شود .

 

 

 
    Copyright © 2006 Jonoub Gypsum Co. All rights reserved.
    Design By: ShirazCenter.Com

صفحه اول  |  درباره ما  |  محصولات  |  ارتباط با ما  |  English  |  عربی