آخرین خبر ها

درباره ما


شرکت گچ ماشینی جنوب موفق به در یافت نشان استاندارد ملی ایران گردید. این موفقیت را پس از دریافت گواهینامه استاندارد بین المللی ISO 9001:2008 در سال ۱۳۸۹ ، از موسسه Q.A.L انگلستان به تمامی مجموعه گچ ماشینی جنوب اعم از مدیران ، پرسنل ، نمایندگان فروش و مصرف کنندگان عزیز تبریک عرض می نماییم .

دهم تیرماه سال ۱۳۹۰ مصادف بود با روز صنعت و معدن ، که در این روز گچ ماشینی جنوب بعنوان بهره بردار معدنی نمونه سال ۱۳۸۹ استان فارس ازطرف سازمان صنایع و معادن فارس لوح تقدیر دریافت نموده و به حول قوه الهی شاهد موفقیت و پیشرفت های بیشتری در سال جهاد اقتصادی در عرصه تولید و کار آفرینی باشد.

 

 

خداوندا ! حمد و سپاس تنها شایسته توست که تنها تو ما را توانا ساختی تا در خدمت مردم باشیم .

گچ ماشینی جنوب یگ گروه متشکل از شرکتهای تولیدی و خدماتی در تولید گچ در ایران و بازار های خارجی می باشد به طوریکه از همان ابتدای تولید پاسخگوی نیاز صنعت ساختمان در جنوب کشور عزیزمان ایران بوده است و ربع قرن تجربه تولید این شرکت ، بر اعتبار صنعت ساختمان کشور افزوده است

بنیانگذار و در حال حاضر مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت آقای علی روئین اهلی می باشد که ایشان قبل از سرمایه گزاری در صنعت گچ موسس شرکت ساختمانی اهلی و از معماران بنام بخش لارستان فارس بوده اند به طوریکه بسیاری از معماران در حال حاضر شهرستان لامرد فارس از شاگردان ایشان و اکثر ساختمان های اداری شهرستان چون نیروگاهها و مدارس قدیمی یادبود معماری ایشان می باشد.

از آنجاییکه ایشان همیشه در بخش ساختمان این کمبود را نسبت به عدم وجود صنعت فر آوری گچ در جنوب استان فارس احساس می کردند  در سال 1361 یک واحد تولید گچ به طریق سنتی را در اهل فارس ایجاد نمود ، اما با توجه به عدم کیفیت و پایین بودن ظرفیت تولید و بالا بودن زمان تولید و هزینه بالای فر آوری  و غیر قابل استفاده بودن درصدی از تولید ، تولید گچ به طریق سنتی را غیر اقتصادی دانست و یک واحد کارخانه تولید گچ صنعتی را به ثبت رسانید.

در حال حاضر این شرکت با توانایی تولید بیش از 1000  تن در روز توانسته خود را از ابتدای تأسیس از یک شرکت محلی ، به یک شرکت خوشنام و معروف در سطح کشور و بسیاری از کشور های منطقه تبدیل کند و اکثریت اعضای این شرکت موفقیت این شرکت را مدیون اهداف نیک و خیرخواهانه بنیانگذار آن می دانند.

 

 
    Copyright © 2006 Jonoub Gypsum Co. All rights reserved.
    Design By: ShirazCenter.Com

صفحه اول  |  درباره ما  |  محصولات  |  ارتباط با ما  |  English  |  عربی